19 komentarze
 1. NIE SPODZIEWAŁEM SIĘ TAKIEGO POSTU
  jakie wy macie dobre serduszka tylko pogratulować. Wspaniłe jesteście

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie no dziewczyny , dajecie z siebie dużo serduszka , ale tych malutkich dzieciątek !!
  POZDRAWIAM

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnie dziewczyny, że myślicie o takich sprawach, to naprawdę się ceni. Sama za każdym razem jak jestem na cmentarzu zapalam chociaż po jednym zniczu na kilku opuszczonych grobach, od razu po czymś takim robi się cieplej na sercu. I wielki podziw za to, jak posprzątałyście te groby, naprawdę :)
  Pozdrawiam i serdecznie zapraszam do siebie:

  faiithfully lifestyle

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki takim osobą wierzymy,że nie jesteśmy same i są osoby także dbające o dobro tych którzy niestety nie są wśród nas ;c

   Usuń
 4. To jest święto wszystkich świętych a nie zmarłych. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. serio? My dodajemy takie post, a ty dajesz nam takie uwagi?
   Powiem Ci, że dokładnie wiem jak nazywa się taki dzień. Określenie ,,dzień zmarłych'' również jest w obiegu tylko używa się go bardziej 2 października niż 1. W tekście pisałyśmy ,, dzień zmarłych'' z tego względu, że to określenie bardziej pasowało do całego opisu.

   Usuń
  2. taki* Ty* Pierwsze słyszę, że jest takie święto 2 listopada jak wszystkich zmarłych. Jako osoba prowadząca bloga powinnaś bardziej przestrzegać zasad gramatyki języka polskiego. To jest tylko moja sugestia. Poza tym robienie sobie zdjęć przy grobie może być nieposzanowaniem zmarłej osoby, więc weź to pod uwagę. Podbicie sobie wyświetleń takim postem jest trochę słabe. Cały sesję mogliście sobie zrobić. Szanuję waszą pracę, jeżeli jest ona szczera, ale moim zdaniem nie powinno się tym chwalić. Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszym prowadzeniu swojej domeny. :)

   Usuń
  3. ,,Cały sesję mogliście sobie zrobić.,,? Chyba musisz uważać jak dodajesz komentarze bo czytając je nie za bardzo wiemy co miałaś/eś na myśli ;) Zwracasz nam uwagę ? Pierw spójrz na siebie chodzący ideale ;) Okey wyraziłaś swoje zdanie które jest zbędne bo nie miałaś/eś się do czego już doczepić widzę, że ból dupy cię nie ustępuje. Ale my wiemy dla kogo, to robimy i czy, to jest szczere czy nie więc jeżeli nie znasz naszych intencji nie wypowiadaj się proszę ;) Myślę, że twoja tzw ,,Sugestia'' Nie jest zbyt rozwinięta ponieważ nie użyłaś słów które mogły by ją przedstawić kochanie ;) Szkoda też, że nie mogłaś się nam pokazać wtedy wiedziałybyśmy z kim dyskutujemy, bo dalsza konwersacja nie ma sensu ;)

   Usuń
  4. Czytaj ze zrozumieniem hhahhah wszystkich zmarłych o nie wierze. Napisałam wyraźnie ,,dzień zmarłych'' ,a nie ,,wszystkich zmarłych''. Radzę się dokształcić i poszukać nawet w internecie, że pojęcia ,,dzień zmarłych'' używa się tylko, że bardziej 2 listopada. Nie masz pojęcia na dany temat, a się wypowiadasz - żałosne. Post miał na celu zachęcić osoby do posprzątania opuszczonego grobu czy zapalenia tam znicza. Nie wiem jak można być takim człowiekiem jak ty. Widzę, że strasznie nudzisz się w domu więc właśnie idź i zapal znicza, a nie hejtujesz. Celowo piszę ,,ty'' nie ,,Ty'', ponieważ uważam, że anonimowa osoba, która czepia się takich rzeczy przy takim poście nie zasługuje na szacunek.

   Usuń
  5. Hmm , ty prowadzisz bloga i używasz zwrotów ,,ból dupy,, wielka blogerka z ciebie nie będzie. Zniżając się do twojego poziomu widać że jesteś osobą którą opisuje dokładnie ten cytat ,, wyżej srasz niż dupę masz,,

   Usuń
  6. Jakoś, to przeżyje :) Masz rację źle się wyraziłam ,,ból zęba'' jeżeli sprawia ci, to przyjemność. A teraz możesz zająć się swoimi sprawami? Bo serio zaczyna mnie już, to drażnić ! Robisz dla kogoś wszystko co możesz, a na koniec dostajesz o takie słowa. Nwm jakim jesteś człowiekiem, ale chyba nie mądrym skoro aż tak sprawia ci przyjemność kiedy czepiasz się drobiazgów. PS nie będę już akceptować twoich komentarzy w razie wszelkich innych sugestii zapraszam na priv https://www.facebook.com/StrongWomeen/?ref=bookmarks

   Usuń
  7. Przepraszam że się wtrącam ale nie wiem jak ci ludzie moga być tacy podli. Robicie dobry uczynek zachęcacie innych a znajdzie się taka monaliza i się czepia pewnie by nawet jednego postu by nie napisała sama. Napisała wam chociaż na priv odważana taka?

   Usuń
  8. No widocznie mogą. Nie właśnie nic nie napisała ;)

   Usuń
 5. Brawo dziewczyny! Postawa godna pochwały :))

  OdpowiedzUsuń
 6. Super postawa ! :) bardzo cieszę się, że ludzie pamiętają o takich ważnych dniach :)

  http://aleksandra-chelewska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Komentarze mile widziane
Jeżeli podoba Ci się nasz blog zaobserwuj !