5 komentarze
 1. To lekka przesada opisywać co do sekundy swój "poród" . Powinnaś pomyśleć. W ogóle jak chce się mieć bloga to raczej powinno się lepiej wysławiać, a nie jak gówniara, którą ty właściwie jesteś, ale to szczegół. :-) To, że jesteś mamą, nie znaczy, że jestes dorosła. :-) Róbcie lepszą składnie zdań. Nie mówię, że ja jestem super mądra i piszę jak polonistka. No, ale na blogu raczej powinno się dobrze pisać zdania, a nie tak jak na FB. Nie życzę wam źle na blogu, bo fajnie założyć własnego bloga. Ale pomyslcie trochę. Powinnyście sprawdzać czy nie macie jakichkolwiek błędów przed dodaniem wpisu.
  Pozdrawiam .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widzę zawistna dziewucho , że założyłaś konto tylko po to by pisać głupie hejty.
   Po pierwsze, Wiktoria została poproszona o opisanie swojego porodu. Dużo dziewczyn je opisuje na swoich blogach. Ma to na celu zobrazować innym przyszłym mamą jak wygląda cała sytuacja.
   Gówniarą jesteś jedynie ty. Pokazujesz jakże swój niski poziom pisząc takie rzeczy , a dodatkowo obrażając osobę , której jak przepuszczam nawet nie znasz. Żałosne. Akurat bycie mamą dużo uczy. Jest to przyśpieszona lekcja dorastania - widocznie nic nie wiesz na ten temat. Wiktoria jest świetną mamą , doskonale radzi sobie z dzieckiem. Przed dodaniem ,każdej notki staram się sprawdzać czy wszystko jest dobrze napisane. Więc jeżeli nie zauważę jednego błędu to myślę , że nie jest to grzech(choć w ostatnich notkach nie wiem czy zrobiłam jakiś błąd). Co do składni zdań to widać , że nie masz na ten temat zielonego pojęcia. Jakoś moje wypracowania w szkolę były pisane na oceny takie jak 4, 5 , a sprawdzała je wykwalifikowana polonistka. Uważam , że buduję dobre zdania. Jeżeli coś ci się nie podoba to nie czytaj i nie hejtuj. Chyba , że jesteś taka odważna (w co wątpię , ponieważ piszesz anonimowo) to podejdź na realu do Wiktorii i powiedź , że jest ,,gówniarą''. Masz rację jedynie w tym ,że piszesz , że nie jesteś super mądra. Jak polonistka również nie piszesz. Wydaje mi się , że po prostu żal dupę ściska , że nam coś wychodzi , a ty tylko siedzisz przed komputerem i hejtujesz.

   Pozdrawiam środkowym palcem niunia ;*

   Usuń
 2. Wez się klaudus pierdol;-) ;-) ;-) gocha

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziewczyno zobacz sobie blog każdej matki i zobaczysz ,że każda z nich opisuję swoje porodu ze względu na to że mogłoby się ,to komuś przydać i chciałby wiedzieć jak ,to wszystko wygląda. Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię ,ale twoja była zupełnie zbędna ,nie znasz mnie nie wiesz co ,to jest być mamą nie masz prawa mówić o mnie gówniara bo opisałam swój poród,Będziesz miała kiedyś swoje dzieci zobaczysz co tak naprawdę znaczy być matką ! Myślisz ,że uważam się za dorosła bo mam dziecko ? Jestem młoda ,ale bycie mama uświadomiło mi ,że życie nie jest takie kolorowe jak tobie mogło by ci się zdawać , bo gówno o życiu wiesz skoro tak się wypowiadasz :) Nie masz co robić ,to sprzątaniem się zajmij albo zrób coś dla innych ,a nie wypowiadasz się na tematy zupełnie ci nie znane .A jeżeli czytałabyś każdy post Klaudii widziałabyś ,że stara się żeby każdemu dobrze wszystko wyjaśnić i nie wiem już jak ona ma pisać żebyś coś wgl zrozumiała :) Bo widocznie trzeba po literce... Nie podoba się ,to kto cię tu trzyma ?

  OdpowiedzUsuń

Komentarze mile widziane
Jeżeli podoba Ci się nasz blog zaobserwuj !